Červenec 2018

STĚHOVÁNÍ BLOGU

27. července 2018 v 22:53

Už delší dobu jsem uvažovala o přestěhování blogu z blog.cz na blogger.com (blogspot). Původně jsem si říkala, že ještě rok počkám a napsala jsem si o nový design tady na blog. Na objednávku ani na e-maily mi nezareagovali. Nevím, v čem se stal problém. Podmínky jsem nikdy neporušila a na stránkách píšou, že o zamítnutí objednávky dají vědět... Ale co už... Tak jsem po pár týdnech přestala čekat na nějakou odpověd' a jen tak ze srandy si založila blog na bloggeru. Spravování pro mě bylo hodně složité a doted' tomu nijak extra nerozumím, ale prozatím jsem tam spokojená. Jednou jsem celou stránku vymazala s tím, že je to na mě příliš složité, ale prokousala jsem se tím. Vy, co jste si blog nikdy nevíte si asi říkáté proč se stěhovat. No, doména blog.cz už mi prostě nestačí, jak funkcemi, tak designově. Blogger prostě nabízí více možností... Moc se omlouvám, že jsem přesun neoznámila dřív na facebooku...

S "novým" bogem přichází nové jméno, čili i nová adresa a design (podobný současnému). Nové jméno je BLOG BY SIMAA. Už zhruba rok přemýšlím nad novým jménem, současné mi už příjde dětinské a až ted' jsem svůj mozek do toho nakopla více. Není to nic originálního, ale na víc jsem se nezmohla. Mě se líbí, a kdybych někdy chtěla změnit téma blogu, nemusím přitom měnit i název.

Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale tento blog na blog.cz mi bude chybět. Tady můj blog "vyrůstal", ale je čas jít dál. Ano, na blog.cz jsem hodně nadávala, ale také mi toho hodně dal. Tuto stránku nehodlám nikdy mazat a všechny články zůstanou takové jaké jsou, jen už tu nebudou nové. Já doufám, že se vám nová doména bude líbit. Tak tady to je:


BLOG-BY-SIMA.BLOGSPOT.CZ

Assassination Nation

20. července 2018 v 11:33 COMING OUT
"Assassination Nation" bude krimunální drama spojené s černým humorem a násilím. Ve filmu haraje Bella Thorne (Famous In Love), Odessa Yong, Suki Waterhouse, Hari Nef, Abra a další. Film bude mít premiéru v kinech 21. září (USA).

Středoškolská studentka Lily a její přátelé žijí ve vlně textovek, příspěvků, selfie a chatů stejně jako zbytek světa. Ale když anonymní hacker začne zveřejňovat detaily osobních životů všech z jejich malého města, výsledek je abolutní šílenství a nechává Lily a její přátele zpochybňovat možnost, jestli přežijí noc.

Trailer:
Pokud nejde spustit, klikni zde.

Plakát:
Zdroj obrázku: NEON.com

I'll Be Watching

17. července 2018 v 15:37 COMING OUT
"I'll Be Watching" je připravovaný romantický thriller. Film se původně měl jmenovat "The Purple Rose" , což je také název knižní předlohy od Christiho Warshe, podle které je fim natočený. V hlavních rolích uvidíme Janel Parrish (Pretty Little Liars), Roba Estese a Jonaha Platta. Film má celosvětovou premiéru už 3. srpna na stanici Lifetime Movie Network (LMN) v osm hodin ráno EST (Východní standartní čas - Severní Amerika, u nás ve dvě ráno).

Film sleduje mladou ženu jménem Kate, která obchoduje s Portlandem v malém městečku ve Wyomingu poté, co uprchla svému stalkerovi. Kate žije po snaze znovuobjevit svůj život a nalézt lásku, ale její stalker znovu vstoupí do obrazu.

Plakát:
Zdroj obrázku: IG Janel Parrish

REVIEW: Griša: Světlo a stíny

13. července 2018 v 20:53 | Leigh Bardugo |  REVIEWS
Zdroj obrázku: Fantasyknihy.eu

Na Grišu jsem slyšela samé chvály a rozhodla se, že si to taky přečtu, já bohužel nějaké velké nadšení z knihy nemám, pro mě to bylo trošku zklamání. I přesto, že nejsem nijak nadšená, mě kniha bavila a za přečtení to určitě stálo, stránky rychle ubíhaly. Autorka vymyslela zajímavý a čtivý příběh s nějakou tou originalitou a potenciálem pro další díl. Další díly určitě nevynechám, jsem zvědavá, co si autorka přichystala v dalším díle.


Dog Days

4. července 2018 v 21:09 COMING OUT
Dog Days bude nová rodinná komedie od studia LD Entertainment. Ve filmu uvidímé zářit Ninu Dobrev (The Vampire Diaries), Vanessu Hudgens (High School Musical), Evu Longorii, Lauren Kapkus, Thomase Lennona, Adama Palleye, Ryena Hansena, Tone Bell, Jona Basse a Finna Wolfharda. Film vychází do kin 10. srpna letošního roku (USA).

Příběh se bude točit okolo několika úplně obyčejných lidí, kteří žijí v Los Angeles a každý z nich má hromadu problémů. A spojuje je jedna jediná věc. Jejich psi. A možná, že právě díky nim by mohli přijít na to, jak si vybojovat alespoň trochu obyčejného štěstí.


Trailer:
Poud video nejde spustit, klik >ZDE<


Plakát:
Zdroj obrázku: IG Dog Days