Červen 2018

Zfimování knihy "Slunce je také hvězda"

26. června 2018 v 20:19 COMING OUT
Kniha Slunce je také hvězda od spisovatelky Nicoly Yoonse dočká svého filmového zpracování. Práva pro zpracování získaly společnosti Warner Bros a MGM. Film vychází do kin 17. května 2019 (v USA).

Příběh je soustředěný Natashu, dívku z New York City, která se zamiluje do kluka jménem Daniel těsně před tím, než její rodina má být deportována zpět do Jamaicy.

Zatím známé bsazení:

Yara Shahidi - Natasha, Charles Melton - Daniel BaeREVIEW: Midnight Sun

26. června 2018 v 18:32 REVIEWS
Film Midnight Sun (český název: Půlnoční láska) je založen na stejnojmenném japonském filmu.
Původně jsem film objevila, protože tam hraje Bella Thorne, ale i kdyby tam nehrála, jsem si jistá, že bych si ho pustila i tak.
Na tohle jsem se chtěla podívat už hrozně dlouho a nemohla jsem mu odolat. Musím říct, že tohle je jeden z nejhezčích filmů, které jsem viděla. Není tam moc postav, dobře se v něm orientovalo. A ta romantická linka taky skvělá. Krásné zpracování příběhu a postav. Moc se mi líbilo, jak do příběhu zapojili i hudbu. Nejen, že ty písničky jsou chytlavé, ale dokonalé odráží pocity a život hlavní hrdinky. U filmů jako je tento je jasné, jak to skončí, ale i tak mi to nezabránilo v slzách. Konec je hrozně dojemný, smutný a i krásný zároveň. Jediné, co bych tomu vytkla je český dabing. Český dabing se tady opravdu nepovedl a kazí i film. Naštěstí, když se do něj člověk zakouká už to začne ignorovat a zvykne si.Zdroj obrázku: ČSFD

Crescent City

18. června 2018 v 19:13 COMING OUT
Best-selling autorka, Sarah J. Maas, vydává novou knižní sérii. Půjde taky o její první fantasy sérii pro dospělé. První kniha série ponese název Crescent City (Půlměsíční město) a vyjde později v roce 2019.

Autorka už na Crescent City pracuje několik let, byl to původně jen projek na zábavu. Hlavní hrdinka se jmenuje Bryce, která by podle uutorky byla dobrá kamarádka s Feyre (Dvůr Trnů a Růží) a Aelin (Skleněný trůn). Svět knihy bude více moderní, než v autorčiných předchozích sériích (moderní technologie), ale pořád je to svět plný magie, bojovníci a záhadné a smrtelné bytosti. Tato akcí nabitá série přinese čtenářům cestu plnou dobrodružství, mytologie a Maasin vkus pro romantiku.

Příběh se odehrává ve světě, kde lidé bojují s přežitím a nadřazeností magických bytostí, mezi kterými žijí. Crescent City sleduje život napůl člověka a napůl Sidhe, Bryce Quinlan, jak se snaží pomstít smrt nejlepší/ho kamaráda/dky, který/á byl/a brutálně zavražděn/a. To, co začíná jako osobní pátrání po pomstě se brzy stává povinností ochraňovat svět a lidi, které miluje od zlověstného nepřítele.

Zdroj obrázku: IG Sarah J. Maas


therealsjmaas Jsem tak směšně nadšená konečně tohle oznámit (klikni na bio pro více detailů)!! Pracuji na Crescent City už několik let (v podstatě kdykoliv jsem měla volný moment), vetšinou protože jsem nemohla dostat tyhle postavy a tenhle svět z mé hlavy. Nemůžu se dočkat až to s vámi budu moct sdílet v roce 2019 (více nových informací/detailů přiíde!) a představit vám Bryce! 💖🌙💖
#crescentcity #brycequinlan #eeeeeeeee

Tell Me a Story

16. června 2018 v 21:22 COMING OUT
Tell Me a Story je připravovaný seriál, který se bude vysílat na stanici CBS. Půjde o temný pohádkový, psychologický thriller. V obsazení se sejde: Danielle Campbell (The Originals), Paul Wesley (The Vampire Diaries), Kim Cattrall a Billy Magnussen. Paul si zahraje drogového dealera a zloděje, Eddieho, bojujicí se svou vlastní závislostí, Danielle dívku jménem Kayla, která se vypořádává se smrtí své matky, Kim si zahraje Colleen, která je popisována jako netradiční babička a Billy bude svůdný učitel střední školy, který je vlk v ovčím převleku. Tvůrce a producent seriálu je Kevin Williamson (producent TVD 1.,2. a 8. série). Premiéra by měla být už letos.

Tell me a Story převypráví klasické dětské pohádky jako "Červená Karkulka" a "Tři prasátka" a dává jim moderní provedení na drsných ulicích New Yorku. Příběh je popisován jako epický, rozvratný příběh lásky, ztráty, chamtivosti, pomsty a vraždy.


Paul Wesley a Danielle Campell
Zdroj obrázků: TVline.com

NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ- VÝSLEDKY

3. června 2018 v 12:25

Před měsícem slavil tento blog své druhé narozeniny. Jako takovou oslavu narozenin jsem vyhlásila soutěž o knižní záložky. Než přejdu k výsledky bych ráda poděkovala všem, kteří se zúčastnili. Šance na výhru byla opravdu velká, moc lidí se nezúčastnilo. Ze soutěže jsem si odnesla takové menší ponaučení: udělat více ACOTAR/TOG záložek (Sarah J. Maas), protože o ty byl zájem. Výherce jsem kontaktovala e-mailem, pokud se ovšem do dvou dnů neozvou, vylosuju někoho jiného.VÝHERCI:

pol...@......cz
lblog....@.......cz

Výhercům gratuluji!


 
Výsledky formuláře jsou v celém článku

REVIEW: War Storm

2. června 2018 v 18:34 | Victoria Aveyard |  REVIEWS
Zdroj obrázku: IG Victoria Aveyard

Z čtvrté a finální knihy série Rudá Královna mám takově smíšené pocity. Nemůžu říct, že jsem zklamaná, ale nejsem ani úplně spokojená. Jednoduše jsem si to představovala trochu jinak. Je mi to dost líto. Tato série mi úplně přrostla k srdci, od poslední knihy čekala víc. Určitě mě děj v mnoha ohledech překvapil a já i trnula v napětí i slzy byly párkrát na krajíčku.