Duben 2018

REVIEW: Status Update

29. dubna 2018 v 9:23 REVIEWS
Status Update je ameická romance-teen muzikální komedie.
Na film jsem se chtěla podívat hlavně kvůli mým oblíbeným hercům (Ross Lynch a Olivia Holt). Tématem mi to trošku připomíná Disney Channel film Kluci na povel, ale tohle bylo o dost lepší.
Úžasný film to je. Někdy jsem úplně umírala smíchy, když se Kylovi aplikace vymkla z rukou, perfektní trapné scénky. Z těch scének jsem dostávala záchvaty smíchu. Obsazení je dokonalé a podle toho i herecké a pěvecké výkony tak vypadají. Dalo by se říct, že trailer vyobrazil asi půlku (nebo většinu) filmu, takže člověk ví, co se stane. I kdyby ten trailer nebyl tak obsáhlý, tak je jasné co se asi stane. Nemůžu říct, že mě film zklamat, to v žádné případě, ale je tam jen pár scén, které mě fakt překvapily a zbytek se dal předvídat. Každopádně ale doporučuji zkouknout.

Kyle je dospívající středoškolák, který po rozvodu svých rodičů a nemůže zapadnout do nové školy a nového života. Kyle objeví kouzelnou aplikaci, která způsobí, že cokoliv, co napíše se stane skutečností. Zprvu to byl jen způsob jak zapadnout a zapůsobit na holku, ale později se Kyle na aplikaci stane čím dál závislejší. Začal ztrácet lidi, na kterých mu v novém životě záleží a uvědomuje si, že tohle nikdy nechtěl a hledá způsob jak vše napravit.


Plakát:

REVIEW: The Cruel Prince

24. dubna 2018 v 20:43 | Holly Black |  REVIEWS
Zdroj obrázku: Books & Babbles

The Cruel Prince (Krutý princ) je jednou z nejkladněji hodnocených YA knihy letošního roku. Já osobně jsem tomu prostě nemohla odolat a musím říct, že tohoto rozhodnutí v nejmenším nelituji. Kniha je skrz nazkrz propletená nenávistí, zradou, intrikami a tajemstvími, nechyběla ani politika. Do knihy jsem se hodně začetla a úplně ji zbožňuju, nemůžu se dočkat dalšího dílu. The Cruel Prince by měl vyjít u nakladatelství CooBoo příští rok.


Zfilmování knihy 'Všem klukům, které jsem milovala'

22. dubna 2018 v 15:48 COMING OUT
Kniha 'Všem klukům, které jsem milovala' od Jenny Han se dočká svého vlastního filmu! O filmovém zpracování se mluví už pár let, ale až ted' se s tím začalo hýbat. FIlm vyjde na obrazovky 17. srpna 2018 na stanici Netflix.
Příběh sleduje dívku jménem Lara Jean, jejíž milostný život
se z imaginárního vymkne kontrole, když všechny dopisy pro
kluky, které kdy milovala-celkem pět-jsou tajně rozeslány.

Musím uznat, že obsazení je hvězdné, vidím i několik známých tváří: Janel Parrish z Pretty Little Liars, Noah Centineo z The Fosters a Anna Cathcart z Následníků 2.
Obálka knihy:

Ian Somerhalder v novém upířím filmu "V-Wars"

22. dubna 2018 v 13:55 COMING OUT
Jak se zdá, Ian Somerhalder z The Vampire Diaries není připravený se s těmi upíry plně rozloučit. Získal totiž roli v připravovaném, deseti-dílném seriálu s názvem V-Wars jako Dr. Luther Swann. Kromě Iana je zbytek obsazení neznámý. Seriál bude založený na stejnojmenné knize od Jonathana Maberry a bude se vysílat na stanici Netflix, datum premiéry není zatím oznámeno, ale je možné, že se ho dočkám už ke konci tohoto roku.

Vše se točí okolo Dr. Luthera Swanna, který objeví svět upírů a hororu, když se z jeho nejlepšího přítele, Michaeal Faynea, záhadnou nemocí stane krvelačná příšera, která se krmí na lidech. Jak nemoc postupuje a čím dál tím více lidí je nakaženo, lidstvo se rozdělí na dva tábory. Swann poté chce porozumět nemoci, zatímco z Faynea se stane obávaný vůdce upírů.


Ian Somerhalder

Kingdom of Ash

21. dubna 2018 v 22:38 COMING OUT
Po dlouhém čase čekání jsme se konečně dočkali odhalení názvu a synopse pro poslední díl série Skleněný trůn. Upozorňuji, že synopse obsahuje spoiler z Říše bouří. Kniha ponese název Kingdom of Ash (překlad: Království z popela) a vychází 23. října 2018 (UK/USA), tedy o celý týden dříve než bylo původně plánováno. V ČR vyjde až příští rok.

therealsjmaas Dneska je tu pro vás maléééé překvapení!!! 😎😁💕
Jsem až po kolena v editování tohoto zlatíčka (jaká úleva/radost to je, konečně tomu říkat KRÁLOVSTVÍ Z POPELU!) a nemůžu se dočkat až si to všichni přečtete v říjnu (všimni si změny data! Vychází to o celý týden dříve než jsme původně oznámili)!! Eeeeee!!! 💖💖💖
#kralovstvizpopela #sklenenytrun #pulnocnikoruna #dedickaohne
#kralovnastinu #risebouri #krvaveostri
#vezusvitu

Synopse:

Uvězněna Královnou Víl, Aelin je uvězněna v železné rakvi na neznámém místě, zřejmě s žádnou nadějí na útěk. Zatímco ona snáší měsíce mučení, její přátelé jsou rozděleni v odlišných osudech. Bez Aelin, která by je chránila, voják Aedion a měnička Lysandra potřebují ochránit jejich domov za každou cenu. Chaol, čarodějnice Manon a zlatý chlapec Dorian jsou nechání, aby si vytvořili své vlstní cesty, a aby změnili historii- zatímco Aelinin druh, vílí muž Rowan, prohledává celý svět, aby našel svou ztracenou lásku.

Když Aelin shromážd'uje sílu, aby zachránila sebe, bojovala konečnou bitvu svého života, všechny jejich osudy visí v roznováze. Některé pouta budou svázány ještě těsněji, jiné budou navždy roděleny a záhady budou odhaleny v tomto akčním, srdce rvoucím finále série.