Únor 2018

The Honor List

27. února 2018 v 20:17 COMING OUT
The Honored List je přicházející teen komedie. V hlavních rolích Sasha Pieterse (Pretty Little Liars), Arden Cho (Teen Wolf), Meghan Rienks a Karrueche Tran. Premiéra je 11. května 2018, nezjistila jsem kde, o filmu je zatím poměrně málo informací.

Nepohoda předchází rozdělení čtyřek kamarádek. Ve čtvrt'áku se Piper (Meghan Rienks) změnila v třídní klaun-pařmenku. Sophie (Tran) se zavázala zůstat pannou, dokud se nevdala a nevytvořila pannenskou aplikaci. Isabella (Sasha Pieterse) je feministka, která je editorkou časopisu, kdežto Honouřin (Arden Cho) sen o tom, že se stane profesionální baletkou se rozpadá. Když dojde k tragédií, bývalé BFF se znovu setkaly a provedly všechny kaskadérské koule ze svého seznamu z osmé třídy- od útočení školy školního maskota až po návrat na falešné roztleskávačky. Dívky procházejí tváří v tvář hněvem, sexem a středoškolskou kulturou, a nakonec znovu objevují své přátelství, i když to znamená, že se navždy rozloučí s někým, koho milují.


Trailer:
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<

Plakát:
Zdroj obrázku: IG The Honor List

Life Sentence

26. února 2018 v 20:46 COMING OUT
Life Sentence je připravovaný komediálně-dramatický seriál. V hlavní roli se objeví Lucy Hale ze seriálu Pretty Little Liars a spolu s ní Elliot Knight, Dylan Walsh, Gillian Vigman, Jayson Blair, Brooke Lyons a Carlos PenaVega. Pilotní díl má preméru už 7. března 2018 na amercké stanici The CW.

Stella (Lucy Hale) se dozví, že její rakovina je vyléčena. Dále se ale musí naučit žít s
rozhodnutími, která učinila, když žila s přesvědčením, že umírá.

Trailer:
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<Plakát:
Zdroj obrázku: IG Life Sentence

Zfilmování trilogie Wicked

25. února 2018 v 18:23 COMING OUT
Autorka knižní trilogie Wicked (český název: Tajemné touhy) oznámila její seriálové zflmování. Vysílat se bude na stanici Passionflix. Datum premiéry zatím není známo. Jelikož jsem si tuhle trilogii zamlovala, jsem z této novinky nadšená, akorát by to bylo asi lepší, aby se z toho udělali filmy, místo seriálu.


jennifer_l_armentrout Pamatujete si, že Wicked bylo adaptováno na séríí na @passionflix, že? Podívejte se, co ráno přistálo v mém e-mailu. Pokračuje se na scénáři. Jsem tak nadšená, že můžu pracovat s úžasných Passonflix týmem a nemůžu se dočkat až uvidím Tinka být, no, Tinkem.Obálka knihy:
Zdroj obrázku: Goodreads

REVIEW: Tajemné touhy

25. února 2018 v 17:19 | Jennifer L. Armentrout |  REVIEWS
Zdroj obrázku: Goodreads

Úplně jsem si tu knížku zamilovala, moc mě bavila. Tohle je autorčina první fantasy kniha a určitě se ji hodně povedla. Tématem mi to celkem připomíná Mortal Instruments, i když jsem nečetla knihy, viděla jsem seriál a film. Je tam hodně akce, zápletek a tajemství, u kterých jsem se nemohla dočkat až se odhalí.


REVIEW: Na Lovu

18. února 2018 v 13:00 | Meagan Spooner

Na Lovu je re-telling klasické pohádky Kráska a Zvíře. Hodně krásné a pohodové počtení to bylo. Kniha mě hodně bavila a já hltala jednu stránku za druhou. Narozdíl od re-tellingu Sarah Maasové (Dvůr Trnů a Růží), byl tohle opravdový příběh Krásky a Zvířeze jen s nějakými změnami, takže to bylo trošku i předvídatelné. Přestože mě kniha bavila má několik chyb.


Descendants 3

17. února 2018 v 13:27 COMING OUT
Disney Channel officiálně potvrdil třetí pokračování velmi úspěšného filmu Descendants. Zároveň také vyšel krátky trailer, který dhaluje velmi zajímavou informaci, zjistíme kdo Malin otec je. V obsazení se objeví Dove Cameron (Mal), Sofia Carson (Evie), Booboo Steward (Jay), Cameron Boyce (Carlos), spolu s Chinou McClain (Uma). Bližší informace o obsazení zatím není, natáčení začne letos v létě. Premiéra bude v létě 2019 na americkém Disney Channelu (u nás pravděpodobně několik měsíců na to).

Trailer
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<

REVIEW: Vodopád

17. února 2018 v 13:08 | Lauren Kate |  REVIEWS


Po ne-až-tak strhujícím prvním dílu Atlantidy byl Vodopád velkým překvapením. V tom dobrém smyslu. Bavilo mě to určitě více než Slza, ale i tak to mělo chybičky a několik věcí mě tam štvaly a něco tam bylo i úplně zbytečné dávat. I tak to ale bylo příjemné počtení s několika nečekanými zvraty.


REVIEW: Slza

10. února 2018 v 13:42 | Lauren Kate |  REVIEWS


Tohle bylo celkem zajímáve čtení, na můj vkus až moc oddechové a jednoduché. Nebylo to špatné počtení, bavilo mě, ale nic moc zajímavého se nestalo a když se dívám zpět vidím několik nedostatků, které ubírají na kvalitě. Každopádně to určitě nebylo špatné a má to určitý potenciál pro další díl.