Leden 2018

Status Update

27. ledna 2018 v 23:54 COMING OUT
Status Update bude mová romanticko-hudební komedie. V hlavních rolích zazáří Ross Lynch a Olivia Holt, kteří začínali na Disney Channelu. Film vychází do kin 12. února (v USA).

Kyle je dospívající středoškolák, který po rozvodu svých rodičů a nemůže zapadnout do svého nového města. Kyle narazí na magickou aplikaci, která způsobí, že jeho aktualizace v sociálních médiích se stanou skutečností. Jakmile se stane hrdinkou na nové střední škole, jeho nově objevená síla se náhle rozléhá a posílá ho, aby se zhroutil zpátky na zem.

Trailer:
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<


Plakát:
Zdroj obrázku: ČSFD.cz


Supergirl

27. ledna 2018 v 23:15 TV SERIES

Supergirl je seriál vysílaný na americké stanici The CW. Vysílá se od roku 2015 a momentálně vychází 3B série každé pondělí (u nás uterý). Serál je na motivy komixů vydavatelství DC Comics o Supergirl. Nemá dabing, jen české titulky. Každý zná Supermana, Supergirl je jeho dívčí verze. Seriál je skvěly, je tam drama, hodně akce a i romantika se najde.

Cast:
Melissa Benoist, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Chris Wood, Jeremy Jordan, Mehcad Brooks, David Harewood, Tyler Hoechlin, Katie McGrant....


Kara Zor-El je poslední dcera planety Krypton, která byla zničena, když ji bylo třináct let. Aby přežila, rodiče ji poslali na Zemi, aby chránila svého mladšího bratrance Kal-Ela. Její lod' se však vyklonila z kurzu a na přistání na Zem se prodloužilo o několik let, kdy byla ve vesmíru. Mezitím se z jejího bratrance stal hrdina jménem Superman. Kara je na Zemi adoptovaná rodinou Danvers. Kara má stejné superschopnosti jako její bratranec, ale svět už jednoho hrdinu má, a tak Kara své schopnosti nevyužívá. Tedy až do doby, kdy se její adoptivní sestra ocitne ve smrtelném nebezpečí a ona se stáva Supergirl...

Seriál mě hodně nadchl. Hlavní hrdinka Kara bojuje za spravedlnost a zároveň pracu jako asistentra ve společnosti CatCo Media královně všech média, Cat Grant. Cat je opravdu úžasná postava, zbožňuju ji a je opravdu nemožné ji ji neoblíbit. Všechny postavy mi skvěle sedly, akorát se mi ze začátku zdálo, že se chovají spíše jako teenageři, ale na to si člověk zvykne. Největší srdcovkou se tam pro mě stal Chris Wood (The Vampire Diaries) a Tyler Hoechlin (Teen Wolf). Největším zklamáním pro mě byla série 3A, kdy toho bylo moc najednou. Taky mi celkem vadily crossovery, kdy se to mixovalo s dějem jiného seriálu (většinou The Flash), jelikož jsem ty seriály neviděla, tak jsem tomu občas úplně neporozuměla. Nejlepší série pro mě byla určitě druhá, kdy se to všechno pořádně rozjelo.


The Fosters Spin-off

18. ledna 2018 v 12:35
The Fosters po 5B sérii oficiálně končí. Seriál bude letos v létě zakončen tři-dílným finále, které představí zatím nepojmenovaný spin-off. Vysílat se bude na stanici Freeform a bude mít třináct epizod. V hlavních rolích se objeví Maia Mitchell jako Calliea a Cierra Ramirez jako Mariana. Příběh se bude odehrávat několik let po ukončení The Fosters a bude sledovat nový život těchto postav. Ve spin-offu by měla být ještě minimálně jedna postava z původního seriálu.

Callie a Mariana se přestěhují do Los Angeles. Budou spolu bydlet, každá z nich ale bude prozkoumávat odlišnou část města. Mariana bude vtažena do technického světa, nejspíš do Silicon Beach, zatímco Callie bude pokračovat v sociální práci.

Je mi líto, že The Fosters bude končit, ale alespoň bude mini pokračování a jiný způsob jak seriál ukončit, což ne všechny seriály mívají.


Zdroj obrázku: ChristianToday.com

The Fosters

15. ledna 2018 v 11:55 TV SERIES

The Fosters je seriál vysílaný na americké stanici Freeform (kdysi ABC Family). Vysílá se od roku 2013 a letos končí s 5B séríí, která začíná v úterý 16. ledna (u nám ve středu 17.). Nyní se seriál dočlá letního spin-offu, který The Fosters ukončí úplně. Seriál nemá dabing, je jen s českými titulky. Je to seriál rodiného tipu s hodně dramatem a každy si tam najde něco pro sebe.

Cast:
Teri Polo (Stef), Sherri Saum (Lena), Maia Mitchell (Callie), David Lambert (Brandon), Cierra Ramirez (Mariana), Jake T. Austin (1. ,2. série)/ Noah Centineo (3. -5. série) (Jesus), Hayden Byerly (Jude), Danny Nucci (Mike),...


Seriál sleduje rodinu Fosterových, tvořený lesbickým párem, jedním biologickým teenagerem a čtyřmi adoptovanými teenagey z pěstounské péče. Jejich život se stává více komplikovaný, rodina se musí vypořádat se všemi problémy a překážkami, které jim život nadělí- a že jich teda není vůbec málo.

Seriál jsem si hrozně zamilovala. Já nesleduju seriály takového tipu- zkoušela jsem omrknout Switchet at Birth, ale vůbec mě to nevzalo a mysla jsem si, že mě nevezme ani tohle. Ale už s pilotní epizodou jsem zjistila, že jsem se mílila, protože už v první epizodě je nějaká akce a drama. Někdo by se nejspíš na seriál nedíval, protože je tam lesbický pár- mě osobně se tenhle přístup zdá pokrytecký, dneska je to úplně normální věc. Příběh je i plný komedie, které člověka prostě dostanou. Je to seriál, u kterého máte nervy neustále napochodu a strašně děj řešíte

Seriál se v létě dočká spin-offu s Maiou Mitchell a Cierrou Ramiler jako Callie a Mariana, který by vše měl pořádně ukončit. Už jsem zažila hodně konců seriálu, ale u tohohle bych konec opravdu nedávala, zdá se mi to dost brzo- dalo by se toho do příběhu ještě dost vymyslet.The Nutcracker and the Four Realms

9. ledna 2018 v 17:22 COMING OUT
Na filmové Disneyovky není člověk nikdy starý a vyjímkou nebude ani The Nutcracker and the Four Realms (český název: Louskáček a čtyři říše). Obsazení je plné hvězd jako například Mackenzie Foy v hlavní roli (Renesmee ve Stmívání), takže hereckých výkonů se nikdo nemusí obávat. Vyjde až 1. listopadu u nás a v Americe 2., takže si budeme muset ješté chvíli počkat než ho uvidíme.

Vše, co Clara přeje je klíči, který je jediný svého druhu, aby dokázala odemknou dárek od zesnulé matky. Zlatá nit, na kterou narazila na výročním svátečním svátku kmotra Drosselmeyer, ji přivádí k vyhledávanému klíči - který okamžitě zmizí do podivného a záhadného paralelního světa. Právě tam se potkává s vojákem Phillipem, skupinkou myší a správci, kteří vládnou třem říším - Zemi sněhových vloček, Zemi květin a Zemi sladkostí. Clara a Phillip musí posílit zlověstnou Čtvrtou říši, ve které vládne zlomyslná Mother Ginger, aby získala svůj klíč a snad i vrátí harmonii nestabilnímu světu.

Trailer:
Pokud nejde sustit, klik >ZDE<


Plakát:
Zdroj obrázku: ČSFD.cz

Midnight Sun

9. ledna 2018 v 14:43 COMING OUT
V přicházejícím filmu Midnight Sun (Půlnoční slunce) nám zazáří herečka ze seriálu Famous In Love Bella Thorne. Půjde o romantické drama založené na stejnojmeném japonském filmu. Film výchází 23. března 2018.

Chráněná už od dětství, Katie Price je nyní sedmnáct a trpí vzácnou genetickou chorobou, kvůli které nemůže chodit na sluneční světlo, i jedíný sluneční paprsek může být smrtelný. Během dne je doma a jedinou společnost ji dělá její otec Jack. Ale až ve tmě se Katie otevírá celý svět, když vyrazí na místná vlakové nádraží hrát cestujícím na kytaru. Jednou v noci potká Charleiho, bývalého středoškoláka, kterého roky obdivovala. Skrývá před ním svůj stav a začnou si letní romantiku.

Trailer:
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<


Plakát:
Zdroj obrázku: ČSFD.cz

KNIHY 2017

1. ledna 2018 v 20:32
READING CHALLENGE 2017

(seřazeno podle pořadí v jakém jsem to četla, pár knih tam chybí)