Prosinec 2017

Rok 2017

31. prosince 2017 v 18:11
Taaak..... Je to tady! Rok 2017 končí a rok 2018 přichází. A tady je článek o úspěších a změn roku 2017 s tímto blogem.

ZMĚNY:

Rok 2017 byl plný změn tady na blogu. Už jsem párkrát zmiňovala, že tento blog býval úplně o něčem jiném. Bývala tu móda, DIY, písničky a další blbosti, o kterých nemám téměř nic co říct. Byla tu asi půl roční pauza, kdy jsem pochybovala, že se zde vrátím. V červnu jsem začala znovu přemýšlet, o čem bych tu mohla psát a od té doby je blog úplně na jíné téma.

Také tu už pár měsíců je nový design, na který jsem hrozně pyšná (odkaz na tvůrkyni v menu). Býval ve fialové barvě, tvůrcem jsem byla jen z části- dělala jsem volitelný box nad stránkou- zbytek dělala tvůrkyně, která zrušila svůj blog.


Tyto změny blogu hodně pomohly na rozvinutí a zvýšení návštěvnosti.
Každý, i když sebenší uspěch mi udělá velkou radost.

ÚSPĚCHY:

Prázdniny - Návštěvnost se vyhoupla na 200+ návštěv/den

17. října - Přijala jsem výzvu a zúčastnila jsem se Zákulisí blogování, kdy jsem odpovídala na předem napsané otázky o blogování.

29. října - Navázala jsem spolupráci s Majdou z blogu Majdin svět v knihách

31. října - Vydán rozhovor s Majdou

20. listopadu - Majda vydala rozhovor se mnou --> ZDE

25. listopadu - Splněna Reading Challenge Goodreads - 40 knih (na blogu nejsou recenze na všechny-ne všechny jsem dočetla)


Doufám, že rok 2018 bude plný dalších úspěchů!
Všem přeji hodně štěstí a zdraví do roku 2018 !


REVIEW: Flatliners

31. prosince 2017 v 15:55 REVIEWS
Flatliners (český název: Hráči se smrtí) je nová verze sci-fi filmu, natočeného v roce 1990.
Na filmu jsem v kině nebyla, protože mi to nevyšlo časově, ale hned jsem se na to musela kouknout online. Asi bych se na něj nepodívala, kdyby tam nehrála Nina Dobrev, hrála v seriálu The Vampire Diaries.
Jelikož já se na sci-fi, horror filmy nedívám, tak nemám s čím srovnávat. Bylo to hodně napínávé. Hlavní roli zde hrají výčitky svědomí a vina. U některých scém mi až běhal mráz po zádech a nechybí ani horrorové scénky. Někdo by je možná nazval slabými, ale pro mě to bylo dost. Určitě musím uznat, že zvláštní efekty vypadaly opravdu reálně. Film mě opracdu hodně bavil až jsem to nečekala a doporučuji si pustit

Skupina studentů medicíny zjišťuje, jestli existuje něco jako posmrtný život, vypadá zprvu slibně: zážitek totiž zbystří smysly. Takže zvídaví hrdinové postupně prodlužují čas kómatu na dvě, čtyři i více minut. Jenže poté se dostaví i vedlejší účinky a nezůstane to jen u děsivých noční můry, v sázce jsou i jejich životy. Musí to zastavit- dřív než bude příliš pozdě...REVIEW: Pitch Perfect 3: Last Call Pitches!

31. prosince 2017 v 14:32 REVIEWS
Pitch Perfect 3: Last Call Pitches (český název: Ladíme 3: Poslední Jízda Pěvky!) je třetí a nejspíš i poslední díl filmů Pitch Perfect (český název: Ladíme!).
Po shlédnutí jedničky a dvojky, které mě opravdu dostaly, jsem trojku prostě vidět musela.
Musím říct, že to byla opravdu bomba a asi nejlepší díl ze všech. Tak, jako u předchozích filmů tomu nechyběla komedie a trapné scénky, hudba a samozřejmě i drama. Novinkou je, že jako takové zpestření tomu nechybělo ani trochu akce, která tam úžasně zapadala. Určitě jsem se hodně zasmála. Říkalo se, že pokud bude mít i třetí film velký úspěch, bude i další díl. Já si to nemyslím. Bylo to perfektní zakoncení celé trilogie a další film už bych asi nechtěla. Samozřejmě tomu nechybělo ani velkolepé finále, které některé lidi dokáže i rozbrečet.

Becca Mitchell ušla hodně dlouhou cestu, stejně tak i Barden Bellas. Staly se mistriněmi světa v a capella zpěvu, odpromovaly a ted' mají všechny nové životy. Ale chtějí si všechny naposled společně zazpívat. Zúčastní se turné po amerických vojenských základnách. Není to však jen turné, ale zároveň taky soutež. Bellas čelí konkurenci kapel, které používají hudební nástroje, ale naštěstí jsou natolik velké exotky, že se jen tak nedají.... Všechny holky se na konci filmu dočkají vlastního zakončení svého příběhu.Rudá královna

27. prosince 2017 v 18:21 | Victoria Aveyard
Zdroj obrázku: Nick's world of books

Rudá královna je propletená nenávistí, láskou, vírou, ale i zradou, která vše zničí a zlomí. Moc se mi to líbilo, ale když se dívám zpět vidím několik nedostatků, které ubírají na kvalitě. Zvraty mě opravdu dostaly a byly nečekané, obzvláště jeden byl zvrat o sto osmdesát stupňů...


DREAM CAST: Throne of Glass

25. prosince 2017 v 18:11 DREAM CAST
S dream castem pro Skleněný trůn jsem začala nedávno, ale obsazených postav mám dost. Při obsazení mi pomáhal YouTube, ale nic není zkopírované. Obsazení je takové, jaké si postavy představuji v hlavě. Podle informací, které jsem našla se Skleněný Trůn skutečně zfilmuje, bude to televizní seriál na Hulu, název bude mít Queen of Shadows (Královna Stínů- třetí kniha ). Je to potvrzené i samotnou autorkou, ale o tomhle se mluví už léta a tvůrci na to nijak nespěchají.

Můj dream cast je taky na:REVIEW: Temná krása

22. prosince 2017 v 14:29 | Mary E. Pearson |  REVIEWS


Zavělečný díl trilogie Letopisy Pozůstalých mě pohltil asi nejvíc z celé trilogie. Lepší zakončení už ani být nemohlo, ano mám pár výtek, ale jsou to jen maličkosti, které na kvalitě nic ubírají. Temná krása byla akcí a dramatem přímonabitá. Je to i hrozně srdcervoucí a hodně jsem brečela.


REVIEW: Zrádné srdce

19. prosince 2017 v 18:01 | Mary E. Pearson |  REVIEWS


Prostředí a atmosféra Zrádného srdce byla jiná než ve Falešném polibku, ale čímsi to bylo úžasné. Druhý díl jsem si hrozně zamilovala, asi stejně jako první. Řekla bych, že se událo více nečekaných a srdcervoucích věcí a nemohla se od knihy odtrhnout. Čteno v originále, takže překlad nemůžu posoudit.


REVIEW: Falešný polibek

14. prosince 2017 v 16:41 | Mary E. Pearson |  REVIEWS
Zdroj obráku: Fantasyknihy.eu

Na Falešný polibek jsem se chystala celkem dlouho, odrazovalo mě, jak je kniha tenká, ale pak jsem se rozhodla, že to přecejen zkusím a jsem za to nesmírně ráda. Strašně jsem si to zamilovala a taky mi i slzy ukáply. Autorka příběh napsala způsobem, jakým jsem ještě žádnou knihu neviděla a já byla překvapená jak nenucené to bylo.


REVIEW: Ledová jako sníh

11. prosince 2017 v 18:27 | Danielle Paige |  REVIEWS
Zdroj obrázku: FB Humbook

Tohle je asi první kniha, o které nevím, co si mám myslet. Na knihu jsem se podle anotace hrozně moc těšila a mrzí mě, že to nebylo to co jsem očekávala, a taky mi je líto, že je mi to líto. Příběh má určitě kladné stránky, díky kterým je to lepší, ale těch záporných je přece jen více...


REVIEW: Věž úsvitu

1. prosince 2017 v 15:25 | Sarah J. Maas |  REVIEWS


Šestá a předposlední kniha série Skleněný Trůn. Není to pokračování o Aelin, což jsem zjistila až po čtyřech kapitolách, ale o Chaolovi v Torre Cesme. Určitě doporučuju před Tower of Dawn přečíst Krvavé Ostří, protože tam má velmi podstatnou roli postava z Celaeniny minulosti. Stalo se pár dost neočekávaných věcí a mě i trochu tekly slzy.