Listopad 2017

Catwoman: Soulstealer

21. listopadu 2017 v 20:31 COMING OUT
Autorka série Skleněný trůn a Dvůr Trnů a Růží, Sarah J. Maas vydává novou knihu. Její název je Catwoman Soulstealer (Kočičí žena Zlodějka duší) vyjde v USA 7. srpna 2018. U nás o ní nejsou žádne informace o vydání, ale vzhledem k tomu, že všechny předešlé autorčiny u nás vyšly v nakladatelství CooBoo, tak nejspíš i tato u nás vyjde.

Zdroj obrázku: IG Sarah J. Maas

therealsjmaas Aaaaaaaa je to tady! Catwoman: Soulstealer!! Vyjde v srpnu 7., 2018!! Ted' pracuju na editování pro knihu a nemůžu se dočkat, až si to vy přeštete v létě!!
#catwoman #dcicons #dccomics #yayyyyy


Synopse:

Když je Netopýr pryč, Kočka si bude hrát. Je čas zjistit, kolik životů kočka doopravdy má...

Dva roky poté, co unikla z chudinské čtvrti Gotham City, Selina Kyle se vrací jako záhadná a bohatá Holly Vanderhees. Rychle zjišt'uje, že s Batmanempryč na životně důležité misi, Batwing je ponechán, aby zastavil příliv známých zločinců. Gotham City je zralé pro převzetí.

Mezitím, Luke Fox chce dokázat, že má to, co je potřeba pro pomáhání lidí v jeho roli jako Batwing. Zaměřil se na nového zloděje, který vypadá chytřejší než většina. Spojila se s Jedovatou Ivy a Harley Quinn a dohromady dělají zmatek. Tahle Catwoman může být Batwingovou zkázou.

Selina hraje zoufalou hru kočky a miši, vytvářející nečekané přátelství a zápletky s Batwingem nocí a jejím dábelsky pohledným sousedem Lukem Foxem dnem. Ale s nebezpečnou hrůzou z minulosti na jejím ocase bude schopná vytáhnout loupež, která je nejblíže jejímu srdci?


Trailer:
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<


Obálka:
Zdroj obrázku: IG Saraj J. Maas

Název a obálka ACOTAR novelly odhalen!

17. listopadu 2017 v 16:38 COMING OUT
Po netrpělivém čekání se SJM fanoušci končně dočkali odhalení názvu a obálky první ACOTAR novelly nebo-li spin-offu. Podle anotace k tomu ten název opravdu dobře sedí a je opravdu dokonalý a k obálce nemám slov. Kniha má vyjít v 1. května 2018.
Oznámení názvu:
therealsjmaas A název pro nové ACOTAR vydání je... Něco málo o Dvoře Mrazu s Hvězdného svitu: tenhle příběh překonává tři první knihy a nadcházející spinoff novely. Je to trošku delší než novella, ale ne celá-dlouhá kniha, a měla jsem totální výbuch, když jsem to psala (Vlastně jsem to začala psát, když jsem pracovala na ACOWARu, jen jako zábavný projekt!)! Odehrává se to několik měsíců po událostech ACOWARu, během Zimního slunovratu, a vypráví to Feyre i Rhys (i s pár dalšími!). ACOFAS vyjde v květnu 2018 a vážně se nemůžu dočkat až to vy přečtete!! Tady je (stručná) anotace: Feeyre, Rhys a jejich nejbližší kruh přátel jsou stále zaneprázdněni opravováním Nočního Dvora a ohromě-změněného světa. Ale Zimní slunovrat je konečně blízko a s tím i těžce-získána milost. A ani ta slavnostní atmosféra nemůže udržet hrozící stíny minulosti. Když Feyre prožívá své první Zimní slunovrat jako Vladařka, že ti nejbližší mají více ran než očekávala-- jizvy, které budou mít dalekosáhlé dopady na budoucnost jejich Dvora.
#acofas #acowar #acomaf #acotar #yayyyyyyyy
Oznámení obálky:

therealsjmaas A taaaaaady to je! Obálky
pro Dvůr Mrazua Hvězdného svitu!!! ❄️✨🏔✨❄️
Toto může být zatím moje nejoblíbenější obálka (šaty
z Hvězdopádu!), a velká část tohoto je
protože úžasná @charliebowater
vytvořila ro úžasné lemování! Pokaždé, když se
podívám na to lemování, objevím více skrytých
detailů, které přinášejí na můj obličej velký úsměv.
Doufám, že vy milujete tuhle obálůku stejně
moc jako já!
ACOFAS vychází 1. května 2018 a je
dostupný si ted' předobjednat! Je to příběh
něco delší než novella a probíhá
mezi událostmi ACOWARu a
přicházejicími spinoff knihami. Nemůžu se dočkat až
si to přečtete! 💕💜💖💜💕
#acourtoffrostandstarlight #acofas #acotar

#acourtofthornsandroses

#acourtofmistandfury #acomaf #starfall

#charliebowater #eeeeeeePokud nejde spustit, klik >ZDE<

F the Prom

17. listopadu 2017 v 12:32 COMING OUT
V nové teen komedii F the Prom si společně zahrají Madelaine Petsch ze seriálu Riverdale, Danielle Campbell ze seriálu The Originals , Joel Courtney a Cameron Palatas. Film vychází na obrazovky už 5. prosince 2017.

Film následuje Maddy (Danielle Campbell), která se během čtyř středoškolských let dostala z outsidera na nejpopulárnější dívku na škole. Ale vše se zastaví, když ji její bývalá nejlepší kamarádka Marissa (Madelaine Petsch) přebere přítele a vykopne ji z řad popularity. Maddy je odhodlaná se pomstít a vrací se do styku se svým bývalým nejlepším přítelem Colem a začínnají vykreslovat a plánovat jak sabovat svůj maturitní ples.

Podle traileru to vypadá skvěle. Madelaine už v Riverdalu prokázala, že umí být ta mrcha, stejně tak i Danielle v The Originals. Už se těším až vyjde.

Trailer:
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<


Plakát:

Truth or Dare

12. listopadu 2017 v 12:48 COMING OUT
Lucy Hale z Pretty Little Liars a Tyler Posey z Teen Wolf si společné zahrají v novém, nadpřirozeném thrilleru 'Truth or Dare' (Pravda nebo Odvaha). Půjde o film od studia Universal, který vyjde 27. dubna 2018 (v Americe).

Příběh se soustřed'uje na ze začátku neškodnou hru 'Pravda nebo Odvaha' mezi přáteli, která se stává smrtící, kdy někdo -nebo něco- začne trestat ty, kteří řeknou lež nebo odmítnou odvahu.

Trailer:
Pokud nejde spustit, klik >ZDE<

Plakát:

REVIEW: Upíří Deníky - Temné shledání

6. listopadu 2017 v 19:01 | L. J. Smith
Zdroj obrázku: Databazeknih.cz

Jak to tak vypadá, každý díl téhle série je čím dál lepší. Opět víc akce a nečekaných událostí, které mě dostaly, a díky kterým jsem si sérii více oblíbila. Doufám, že kvalita stále poroste a nebude se snižovat. Ale pořád si nemůžu zvyknou na nízky počet stránek...