Červen 2017

Riverdale

27. června 2017 v 19:48 Riverdale


Riverdale je seriál vysílaný na americké stanici The CW. Seriál má jednu sérii, která má 13 epizod a díky skvělé sledovanosti čeká na druhou sérii, která bude mít 22 epizod. Seriál je určený pro fanoušky seriálu Pretty Little Lairs, je poznat, že je tím inspirovaný, ale není stejný. V seriálu hraje KJ Apa, kterého jste možná viděli v novém filmu Psí Poslání jako Ethana a Cole Sprouse, kterého jste určitě vděli v Disney seriálu Sladký život na moři jako Codyho.

Drama /Misteriózní/KriminálníHrají:
K.J. Apa (Archie), Cole Sprouse(Jughead), Camila Mendes(Veronica), Lili Reinhart(Betty), Madeline Petsch(Cheryl), Trevor Stines(Jason),...
V Riverdalu zmizí tamější středoškolák Jason Blossom, později se však najde jeho tělo na kraji řeky. Archie, Jughead, Betty a Veronica se potýkají se záhadami města a pátrají po Jasonovu vrahovi. Mezitím se vytvoří páry- Bughead a Varchie. V posledním díle první série se dozví kdo zabil Jasona.

Druhá série má premiéru už tento rok na podzim- 11. října. Co nás čaká v druhé sérii?

-Ross Butler už si nezahraje Reggieho Mantla kvůli zaneprázdnění v seriálu 13 reasons why.

-Archie přejde na temnou stranu. Riverdaleský hrdina bude prahnout po pomstě a násilí.

-Druhá série bude navazovat tam, kde první skončila a vyšetřování Fredovy vraždy bude hlavním tématem.

-Betty měla strach o vztah s Jugheadem kvůli "Občanské války". V Riverdale opravdu bude válka mezi severem a jihem.
To znamená, že Jug se bude muset pro jednu ze stran rozhodnout. V druhé sérii by jsme tak mohli vidět příběh o zakázané lásce.

-"To co můžeme o bughead v druhé sérii říct je, že Betty se nedá tak snadno. Je pravděpodobně nejsilnější ze všech dětí v Riverdale. Jestli se jí začne Jughead ztrácet, což se může stát, bude o něho bojovat." - řekl režisér Roberto Aguirre-Sacasa

- Josie bude mít větší roli a nejspíš bude mít milostný vztah s Reggiem

- Možná uvidíme milostný trojúhelník- Archie- Betty- Veronica

- Jughead bude trávit více času s 'Hady' a to ho může rozdělit s Betty

- Fred možná není mrtvý!

- Cheryl a její matka spolu nebudou nadále vycházet

- Druhá série má být o něco tmavější než první

- Cheryl se nejspíš zamiluje

- Seznámíme se s otcem Veronicy, Hiramem Lodgem

- V Riverdalu se objeví Veriničin ex-přítel z NY

- Uvidíme Dark Betty a Jugheada
Následníci 2

26. června 2017 v 17:27 Coming Soon


Následníci je film, který v roce 2015 měl premiéru na Disney Channel a sklidil velký úspěch. Letos v létě se dočkáme dlouho očekávaného pokračování.

Uvidíme nové postavy, děti dalších Disney záporáků- Uma (China McClain), Harry (Thomas Doherty) a Gil (Dylan Playfair).

Obsazení zůstavá stejné jako v prvním díle.O co půjde?

Ben, král Auradonu pomáha Mal, Evie, Carlosovi a Jayovi přispůsobit se životu v Auradonu. Mal je pod tlakem, musí být královsky perfektní, když je Benova přítelkyně, tlak neunese a vrací se zpět na ostrov Ztracených. Evie, Carlos a Jay pomáhají Benovi a vydají se s ním na ostrov Ztracených ua Mal. Ta je šokovaná, že potkává Uu a její přátelé Harryho a Gaile, jak zaujímají postavení, které patřilo jí jako Vládce ostrova.

Na USA Disney Channelu bude mít premiéru 21. července. Kdy bude na českém Disney Channelu s cz dabingem se ještě neví, ale krátce po premiéře v USA si to budete moct stáhnout i s cz titulky.

Písně z filmu:

"Ways to Be Wicked"


Pokud nejde spustit, klik >ZDE<"What's My Name"


Pokud nejde zpustit, klik >ZDE<Officiální Trailer

Pokud nejde spustit, klik >ZDE<


Pretty Little Liars

25. června 2017 v 16:38 Pretty Little Liars

Darama / Mysteriózní / Thriller
USA 2010-2017

Hrají:
Trian Bellisario (Spencer), Sascha Pieterse (Alison), Shay Mitchell (Emily),Lucy Hale (Aria), Ashley Benson (Hanna), Keegan Allen (Toby), Ian Harding (Ezra), Tyler Blackburn (Caleb), Janel Parrish (Mona), Andrea Parker (Jessica, Mary), Vanessa Ray (Cece/Charlotte/Charles), Tammin Sursok (Jenna), Drew Van Acker (Jason), Torrey DeVitto (Melissa),......Pretty Little Liars (Prolhané Krásky-cz, Roztomilé mrchy-sk) je velmi populární serál seriál, který se vysíla v na Americké stanici Freeform. Tento seriál už se bohužel blíží ke konci, přesněji končí už v úterý, ale k nám se dostane ve středu. PLL má 7 sérií.

Seriál je o pěti dívkách tvořící svou partu. Jedna z nic se ale poslední den prázdnin zašne pohřešovat a ostatní začnou dostávat zprávy od -A ,která zná všechny její tajemství a několikrát je ostala do vězení. Po roce se najde její tělo a zjistí se, že šlo o vraždu. A holky zjištují kdo je -A a kdo zabil jejich kamarádku. (děj 1.-3. série)

Moje recnze (MŮŽE OSAHOVAT SPOILERY!!!):

Naprosto senzační seriál, asi můj nejoblíbenější. Na serál jsem se začala dívat na doporučení mojí kamarádky, ta mi řekla asi největší spoler co mohla- Alison je naživu, takže to pro ě pak nebylo překvaní jak to její kamarádky zjistily... Na serálu se mi líbí to, že člověk nikdy neví co se stane a má asi milion teorií kdo je -A, A.D., kdo koho zabil, kdo je naživu, má někdo dvojče? Je tohle lež? adt. Takže opravdu strašně doporučuji.

Moji nejoblíbenější sérií, když už si musím vybrat je 6A -WELCOME TO DOLLHOUSE!!!

Seriál bohužel skončil letos v červnu.Vysílal se neuvěřitelených sedm let (pro mě to bylo půl roku) a je to pro mě největší srdcovka. Na 7B sérii jsem měla několik strašně promyšlených teorií, dávaly smysl a všechno... byly to Twincer teorie, konkrétně, že Bethany Young byla naživu, je A.D. a Spencřino dvojče.... Twincer teorie se stala pravdivou, jenže...

Pitch Perfect 3: Last Call

25. června 2017 v 15:09 Coming Soon
Studio Universal zveřejnilo první trailer k očekávanému filmu Pitch Perfect 3 (Ladíme 3). Po dvou úspěšných dílch se tvůrci rozhodli i pro třetí a pokud tohle pohračování bude mít úspěch, prý bychom se mohli dočkat i čtvrtého dílu.

Obsazení je stejné jako u prvního a druhého dílu.

Premiéra je očekávaná tento rok v prosinci. V prosinci tohoto roku bude premiéra v Americe, tedy jen v angličtině a na český dabing si musíme ještě nějakou tu dobu počkat. Film se určitě dostane ke stažení v ngličtině i u nás, pro ty, kteří anglicky neumí se určitě udělají i české titulky.

O co půjde?

Po vyvrcholení vítězství na mistrovství světa se Bellas rozpadají a zjistí, že neexistují vyhlídky na práci s hudbou. Ale když oni dostanou příležitost se znovu spojit za zámořskou cestu USO, tato skupina úžasných nerdy se setká, aby se naposledy zažila nějakou hudbu a nějaké pochybné rozhodnutí.

The Bellas se po promoci a vítěztví na mistrovství rozpadly a jdou si hledat práci. V třetím pokračování se dozvíme jak skončily a jaký bude jejich navrat zpět na podium.

Pitch Prfect 3: Last Call Trailer #1Pokud nejde spustit, klik >ZDE<Officiální plakát


Upravení + Plány blogu

17. června 2017 v 14:35 Ostatní
Nejspíš jste si všimli, že na blogu už nebývám aktivní, ale chci to změnit. Blíží se prázdniny a s nimi i mnoho volného času, který byh chtěla věnovat tomuhle blogu.

Občas se mrknu na blog a vidím, že se ptáte kdy přidám nové epizody Soy Luny nebo The Vampire Diaries, odpověd' je, že nepřidám, TVD má 147 epizod a to se mi sem opravdu přidávat nechce, astejně tak i Soy Luna. TVD můžete sledovat onlin na Topserialy.sk v originále s cz titulkami nebo s dabingem do čtvrté série. A Soy Luna je online na Zkoukni.to, takže nemá smysl to sem přidávat, a zabere to hodně času. Plus další důvod- Soy Lunu moc nesleduji, nebaví mě. Všechny články bych odstranila i ty rubriky.

V době mé neaktivity jsem se začala dívat na seriály a to celkem hodně. A chtěla bych vám je všechny představit i s mou recenzí a možná i spoilery(= prozrazení děje ). A nějaké informace o nových sériích. A vytvořila nejspíš i nové rubriky.

Možná to jde z textu poznat, nevím, ale začala jsem hodně čist knížky, a to fakt hodně- mívám na ně i zaracha XD. A určitě bych je dala tady na blog k přečtení, i když podle mého názoru je lepší tu knihu mít v ruce a číst než na displayi. Plus 'recenze' o nich, kte by určitě byly spoilery a mé pocity. Hodně často se mi stává,že když čtu tak se i rozbrečím, bud' je to tak smutné, nebo strašně dojemné. A připravte se, že nečtu knížky, které mají něco kolem 200 stránek. ale třeba 400 nebo i více. Čtu hlavně knihy s více díly, takže ságy. A žánr? Určitě romány, ale takové ty pro teenegary(nevím jak to popsat XD).

Určitě vymažu nebo pozměním pár rubrik, do kterých mi už došly nápady nebo v nich nechci pokračovat. Nejspíš jich i pár nových přidám.


Uvažovala jsem, že bych změnila název blogu. Nevím, ale název Holčičí cool svět se mi zdá už trapný. Když jsem tento blog založila bylo mi asi 13 a letos 15, nezdá se to ale, je to celkem velký věkový rozdíl, kdy se mé názory a zájmy dost změnily. Takže nový název a možná i design blogu, který by byl v podobném stylu jako ten současný. Návrhy na nový nazev i design mi můžete psát do komentáře a ten co se mi bude líbit nejvíc, vyberu. Blog i po změně názvu bude mít stejnou adresu, kterrá změnit nejde, takže se nebojte, že by jste ho později nenašli.

TYHLE ZMĚNY BY SE MĚLY USKUTEČNIT TEĎ BĚHEM ČERVNA A BĚHEM PRÁZDNIN