Červen 2017

Riverdale

27. června 2017 v 19:48 TV SERIES
Riverdale je seriál vysílaný na americké stanici The CW. Seriál je založený na Archie DC komixech. Nedávno se odvysílala druhá série a seriál momentálně čeká na třetí, která bude mít premiéru 10. října 2018 (u nás 11. října).

Obsazení:
K.J. Apa (Archie), Cole Sprouse(Jughead), Camila Mendes(Veronica), Lili Reinhart(Betty), Madeline Petsch(Cheryl), Trevor Stines(Jason), a další...

Seriál začíná ve chvíli, kdy v městečku Riverdale umře místní premiant Jason Blossom. Archie Andrews je obyčejný teenager, ale po letním neštěstí si uvědomí, že se chce stát muzikantem. Jeho otec je stavařem, nelíbí se mu synovo rozhodnutí a je rozhodnutý zjistit, co za ním stojí. Muzikantem se chce Archie stát i přes skutečnost, že znenadání skončil jeho zakázaný románek se školní učitelkou zpěvu paní Grundyovou. Jak to všechno dopadne? Dokáží Archie, Veronica, Betty a jejich přátelé ustát maloměstský život a jeho temné stránky?

Riverdale patří v poslední době k jedním z nejsledovanějších seriálů. PRVNÍ SÉRIE: V prvních chvílích mi seriál hodně připomíná Pretty Little Liars, možná až moc, ale pořád to mělo něco originálního. Určitě se nemůže zapřít ta atmosféra mystična a tajemství. Já první sérii hodně baštila, nikdy jsem nevěděla, co se stane, měla jsem i různé teorie. Postavy jsou moc hezky udělané a vyobrazené, i jsou hodně podobné svým komixovým předlohám. Jako jediná postava mi nesedla Veronica (i mnoho dalším lidem), která mi připadá namyšleně. Jinak jsou i herecké výkony úžasné. Za mě celá série skončila na jedničku, skvěle zakončené finále.
DRUHÁ SÉRIE: A s druhou sérii přichází kámen úrazu. Já mám na druhou sérii hodně nepopulární názor a jen málo lidí se mnou souhlasí. O proti minulé sérii je druhá naprostý propadák. Začátek byl dobrý, přišly nové vraždy a záhady, ale čím dál víc se mi seriál začal znechucovat. Chování postav mi přijde strašně nucené, člověk by se takhle normálně nechoval, a začínají být i nesympatické. Příběh je příliš jednoduchý, zápletky laciné a klišé. Taky mi připadá, že se tvůrci vyloženě bojí "dotknout" svých oblíbených postav. Když už konečně začalo být něco zajímavého, nějaká rivalita mezi postavami se to hned v další epizodě pokazilo, kdy si všichni zázračně odpustili a chovali se, jako by se nikdy nic nestalo (muzikálový speciál). Jediné plus jsou u mě písničky. Ty jsou skvělé, dokonce je i muzikálový speciál. Upřímně kdyby se ze seriálu udělal muzikál, vůbec by mi to neuškodilo- naopak. Tam by to klidně mohlo být kýčovité. O finále ani nemluvím. Nic tam není pořádně vysvětlené a zase přílíž jednoduché...
Je mi hodně líto, jak se to pokazilo. V první sérii bych neměnila snad vůbec nic, byla skvělá...

Trailer na první sérii:

Pokud nejde spustit, klik >ZDE<

Plakát:

Zdroj obrázku: ČSFD.cz

Následníci 2

26. června 2017 v 17:27


Následníci je film, který v roce 2015 měl premiéru na Disney Channel a sklidil velký úspěch. Letos v létě se dočkáme dlouho očekávaného pokračování.

Uvidíme nové postavy, děti dalších Disney záporáků- Uma (China McClain), Harry (Thomas Doherty) a Gil (Dylan Playfair).

Obsazení zůstavá stejné jako v prvním díle.O co půjde?

Ben, král Auradonu pomáha Mal, Evie, Carlosovi a Jayovi přispůsobit se životu v Auradonu. Mal je pod tlakem, musí být královsky perfektní, když je Benova přítelkyně, tlak neunese a vrací se zpět na ostrov Ztracených. Evie, Carlos a Jay pomáhají Benovi a vydají se s ním na ostrov Ztracených ua Mal. Ta je šokovaná, že potkává Uu a její přátelé Harryho a Gaile, jak zaujímají postavení, které patřilo jí jako Vládce ostrova.

Na USA Disney Channelu bude mít premiéru 21. července. Kdy bude na českém Disney Channelu s cz dabingem se ještě neví, ale krátce po premiéře v USA si to budete moct stáhnout i s cz titulky.

Písně z filmu:

"Ways to Be Wicked"


Pokud nejde spustit, klik >ZDE<"What's My Name"


Pokud nejde zpustit, klik >ZDE<Officiální Trailer

Pokud nejde spustit, klik >ZDE<


Pretty Little Liars

25. června 2017 v 16:38 TV SERIES
Pretty Little Liars (Prolhané Krásky-cz, Roztomilé mrchy-sk) je velmi populární serál seriál, který se vysílal na Americké stanici Freeform.

Hrají:
Trian Bellisario (Spencer), Sascha Pieterse (Alison), Shay Mitchell (Emily),Lucy Hale (Aria), Ashley Benson (Hanna), Keegan Allen (Toby), Ian Harding (Ezra), Tyler Blackburn (Caleb), Janel Parrish (Mona), Andrea Parker (Jessica, Mary), Vanessa Ray (Cece/Charlotte/Charles), Tammin Sursok (Jenna), Drew Van Acker (Jason), Torrey DeVitto (Melissa),......

Seriál je o pěti dívkách tvořící svou partu. Jedna z nic se ale poslední den prázdnin zašne pohřešovat a ostatní začnou dostávat zprávy od -A ,která zná všechny její tajemství a několikrát je ostala do vězení. Po roce se najde její tělo a zjistí se, že šlo o vraždu. A holky zjištují kdo je -A a kdo zabil jejich kamarádku.

Moje recnze (MŮŽE OSAHOVAT SPOILERY!!!):

Naprosto senzační seriál, asi můj nejoblíbenější. Na serál jsem se začala dívat na doporučení mojí kamarádky, ta mi řekla asi největší spoler co mohla- Alison je naživu, takže to pro ě pak nebylo překvaní jak to její kamarádky zjistily... Na serálu se mi líbí to, že člověk nikdy neví co se stane a má asi milion teorií kdo je -A, A.D., kdo koho zabil, kdo je naživu, má někdo dvojče? Je tohle lež? adt. Takže opravdu strašně doporučuji.

Moji nejoblíbenější sérií, když už si musím vybrat je 6A -WELCOME TO DOLLHOUSE!!!

Seriál bohužel skončil letos v červnu.Vysílal se neuvěřitelených sedm let (pro mě to bylo půl roku) a je to pro mě největší srdcovka. Na 7B sérii jsem měla několik strašně promyšlených teorií, dávaly smysl a všechno... byly to Twincer teorie, konkrétně, že Bethany Young byla naživu, je A.D. a Spencřino dvojče.... Twincer teorie se stala pravdivou, jenže...


Pitch Perfect 3: Last Call, Pitches!

25. června 2017 v 15:09 COMING OUT
Studio Universal zveřejnilo první trailer k očekávanému filmu Pitch Perfect 3 (Ladíme 3). Po dvou úspěšných dílch se tvůrci rozhodli i pro třetí a pokud tohle pohračování bude mít úspěch, prý bychom se mohli dočkat i čtvrtého dílu.

Premiéra je očekávaná tento rok v prosinci. V prosinci tohoto roku bude premiéra v Americe, tedy jen v angličtině a na český dabing si musíme ještě nějakou tu dobu počkat.


Po vyvrcholení vítězství na mistrovství světa se Bellas rozpadají a zjistí, že neexistují vyhlídky na práci s hudbou. Ale když oni dostanou příležitost se znovu spojit za zámořskou cestu USO, tato skupina úžasných nerdy se setká, aby se naposledy zažila nějakou hudbu a nějaké pochybné rozhodnutí.

The Bellas se po promoci a vítěztví na mistrovství rozpadly a jdou si hledat práci. V třetím pokračování se dozvíme jak skončily a jaký bude jejich navrat zpět na podium.

Pitch Prfect 3: Last Call Trailer #1

Pokud nejde spustit, klik >ZDE<Upravení + Plány blogu

17. června 2017 v 14:35
Nejspíš jste si všimli, že na blogu už nebývám aktivní, ale chci to změnit. Blíží se prázdniny a s nimi i mnoho volného času, který byh chtěla věnovat tomuhle blogu.

Občas se mrknu na blog a vidím, že se ptáte kdy přidám nové epizody Soy Luny nebo The Vampire Diaries, odpověd' je, že nepřidám, TVD má 147 epizod a to se mi sem opravdu přidávat nechce, astejně tak i Soy Luna. TVD můžete sledovat onlin na Topserialy.sk v originále s cz titulkami nebo s dabingem do čtvrté série. A Soy Luna je online na Zkoukni.to, takže nemá smysl to sem přidávat, a zabere to hodně času. Plus další důvod- Soy Lunu moc nesleduji, nebaví mě. Všechny články bych odstranila i ty rubriky.

V době mé neaktivity jsem se začala dívat na seriály a to celkem hodně. A chtěla bych vám je všechny představit i s mou recenzí a možná i spoilery(= prozrazení děje ). A nějaké informace o nových sériích. A vytvořila nejspíš i nové rubriky.

Možná to jde z textu poznat, nevím, ale začala jsem hodně čist knížky, a to fakt hodně- mívám na ně i zaracha XD. A určitě bych je dala tady na blog k přečtení, i když podle mého názoru je lepší tu knihu mít v ruce a číst než na displayi. Plus 'recenze' o nich, kte by určitě byly spoilery a mé pocity. Hodně často se mi stává,že když čtu tak se i rozbrečím, bud' je to tak smutné, nebo strašně dojemné. A připravte se, že nečtu knížky, které mají něco kolem 200 stránek. ale třeba 400 nebo i více. Čtu hlavně knihy s více díly, takže ságy. A žánr? Určitě romány, ale takové ty pro teenegary(nevím jak to popsat XD).

Určitě vymažu nebo pozměním pár rubrik, do kterých mi už došly nápady nebo v nich nechci pokračovat. Nejspíš jich i pár nových přidám.


Uvažovala jsem, že bych změnila název blogu. Nevím, ale název Holčičí cool svět se mi zdá už trapný. Když jsem tento blog založila bylo mi asi 13 a letos 15, nezdá se to ale, je to celkem velký věkový rozdíl, kdy se mé názory a zájmy dost změnily. Takže nový název a možná i design blogu, který by byl v podobném stylu jako ten současný. Návrhy na nový nazev i design mi můžete psát do komentáře a ten co se mi bude líbit nejvíc, vyberu. Blog i po změně názvu bude mít stejnou adresu, kterrá změnit nejde, takže se nebojte, že by jste ho později nenašli.

TYHLE ZMĚNY BY SE MĚLY USKUTEČNIT TEĎ BĚHEM ČERVNA A BĚHEM PRÁZDNIN