Srpen 2016

Poslední píseň

27. srpna 2016 v 19:02
Poslední písen:
Film je moc hezký ale pokud jste ten tip holky co u filmů brečí(jako třeba já) tak si na konci zbrečíte.... Ale film je moc hezký, ještě s tou "starou" Miley....
Herci: Miley Cyrus(Veronica "Ronnie"), Liam Hemsworth (Will), Greg Kinnear (Steve), Bobby Coleman(Jonah), Hallock Beals (Scott), Kelly Preston (Kim), Carly Chaikin (Blace), a další..
Rok výroby: 2010
O čem?
Ronnie s bratrem Jonahem jsou matkou odvezeni k otci Stevovi na letní prázdniny. Ronnie se však odmítá s tátou bavit, vyčítá mu, že se od nich odstěhoval. Je talentovaná, hrála na klavír, ale po rozchodu rodičů s hraním skončila. Přesto byla přijata na uměleckou univerzitu, kam ale odmítá nastoupit. Steve její odmítavý postoj přehlíží, je shovívavý a jeho trpělivost se vyplatí. Ronnie se zanedlouho zamiluje do Willa Blakeleeho a začne být na tatínka milejší. Will ovšem pochází z bohaté rodiny, a proto nejsou jeho rodiče ze vztahu s Ronnie dvakrát nadšení. Navíc místní dívky vzplály žárlivostí. Řada z nich si na Willa myslela, a tak dochází k různým nedorozuměním. Většinou se ale všechno vyjasní a Ronnie se začne opět smát a radovat ze života.
Její štěstí překazí otcův kolaps. V nemocnici se dozví, že Steve umírá na rakovinu. Přes protesty lékařů přerušil léčbu, aby mohl strávit léto s dětmi...

FILM ONLINE >ZDE<

S láskou, Rosie

24. srpna 2016 v 14:39
S láskou, Rosie :
Natočn podle knihy. Film se mi moc líbí, ale ,jako jo vím, že to nejde nijak ovlivnit,ale je to trochu divné že nikdo (kromě Katie) se neměí, myslí vzhledově... Určirě si pust'te!
Herci: Lily Collins (Rosie Dunneová), Sam Claflin (Alex), Christian Cooke (Greg), Lily Laight (Katie Dunneová), Jaime Winstone (Ruby), Tamsin Egerton (Sally), Suki Waterhouse (Bethany), a další...
Zajímavost: Lily Collins hrála v roce 2013 ve filmové Sněhurce.
Rok výroby: 2014
O čem??:
Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantické komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti. Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit ztepilou blondýnu Alexovi za ženu . . .no to by si asi nejradši nafackovala.

FILM ONLINE >ZDE<
(cz dabing, není to na skoukni.to)
Ke stažení >zde< (cz dabing, datoid.cz)


Fotky:

Lepší popis dějě jsem na internetu nenašla :(


Nádherné bytosti

23. srpna 2016 v 16:47
Nádherné bytosti:
Film je určen pro milovníky Twilight ságy, ale rozhodně to není žádna napodobenina, je to o něčem uplně jiném. Film mě zaujal a moc mě bavil, Twilight je prostě lepší... Rozhodně si ho pust'te.
Herci: Alice Englert(Lena Duchannesová), Alden Ehrenreich (Ethan Wate), Emmy Rosum (Ridley Duchannesová ), Jeremy Irons (Macon Ravenwood), Emma Thompson (Paní Lincolnová), Viola Davis (Amma), Thomas Mann (Link) adalší...
Rok výroby: 2013
O čem?
Ethan (Alden Ehrenreich) je životní smolař. Po předčasné matčině smrti de facto přišel i o otce, protože ten se utápí v žalu a syn pro něj přestal existovat. Navíc žije v zapadákově jménem Gatlin County, kde je jeden den jako druhý a všechny nesmírně ubíjející. Místo zcela vystihuje Ethanův komentář: "V Gatlinu člověka nečeká žádné překvapení. Je to ta nejpitomější díra. Doteď jsem si to aspoň myslel. Zdá se ale, že jsem se sakra seknul…" Zásadní změnu optiky prodělá Ethan díky nové spolužačce, krásné a tajemné černovlásce Leně Duchannesové (Alice Englert). Ethana na ní nejvíc fascinuje asi to, že ji zná, protože se mu opakovaně zjevovala ve snech. Lena to v Galtinu nebude mít lehké, protože na každého "cizáka" se místní dívají skrz prsty. Ale protože je Lena neteř místního podivína Macona Ravenwooda (Jeremy Irons), je nenávist zdejších lidí přímo hmatatelná. Dívka si z nevraživosti domorodců nic nedělá, protože má mnohem větší trápení. Ona i její příbuzní jsou Zaklínači, mocné bytosti s pozoruhodnými schopnostmi. Nad Lenou ale visí temné prokletí a jí zbývá už jen sedmdesát pět dní do chvíle, která rozhodne o jejím osudu: Buď bude dostatečně silná a její moc se přidá na stranu dobra, anebo jí pohltí síly temnoty a ona se stane kněžkou zla jako její matka Sarafine (Emma Thompson). V zoufalé situaci najde pomoc tam, kde by ji asi nečekala. U smrtelníka jménem Ethan, který je ochoten ji hájit, i kdyby měl kvůli tomu položit vlastní život. Může síla lásky odolat mocné magii, které nad nimi oběma krouží?

FILM ONLINE >ZDE<

Fotky:


Teen filmy/ Filmy pro holky/ Můj playlist

22. srpna 2016 v 19:29 MOVIES
Seznam není uspořádaný podle oblíbenosti ani roku vydání, je náhodné (jen vícedílné jsou pod sebou).


1. Stmívání (Twilight)

2. Nový měsíc (New Moon)
3. Zatmění (Eclipse)
4. Rozbřesk 1.část (Breaking Down Part 1)

5. Rozbřesk 2. část (Breaking Down Part 2)
6. Lemonade Mouth
7. Zloba: Královna černé magie (Maleficent)
8. Sněhurka a Lovec
9. Sněhurka a Lovec 2
10. Popelka (2015) (Cinderella)
11. A zase jedna Popelka (Another Cinderella Story)
12. Monte Carlo (Selena Gomez)
13. Maturit'ák (Prom)
14. Následníci (Descendants)
15. Následníci 2 (Descendants 2)
16. Sněhurka (Mirror Mirror)
17. Cloud 9
18. Film mých snů (Teen Beach Movie)
19. Film ých snů 2 (Teen Beach Movie 2)
20. Ladíme (Pitch Perfect)
21. Ladíme 2 (Pitch Perfect 2)
22. Ladíme 3: Poslední jízda, Pěvky! (Pitch Perfect 3: Last Call, Pitches!)
23 Jeden průšvih za druhým (Bad Hair Day)
24. Muzikál ze střední (High School Musical)
25. Popelka v teniskách (A Cinderella story: If The Shoe Fits)
26. A co když je to pravda
27. The First Time
28. Poslední píseň (The Last Song)
29. LOL(A)
30. Znovu 17
31. Holka s prkem
32. 27 šatů (27 Dresses)
33. Jen trošku štěstí
34. Pod jednou střechou
35. Status Update
36. Co ta holka chce?
37. Rande s hvězdou (Starstruck)
38. Čarovný les
39. 16 přání
40. Protivný sprostý holky
41. Camp Rock
42. Camp Rock 2: Velký koncert
43. Pako mých snů
44. Jeden den v New Yorku
45. Dívka vs. Monstrum
46. Past na rodiče
47. Ne/Přátelé
48. Kluci na povel (Zapped)
49. Full Out
50. Program na ochranu prncezen
51. Dokonalý kluk
52. Tábor Zombie
53. Báječný svět shopaholiků
54. Mořská panna Aquamarine
55. PannA nebo orel
56. Nádherné bytosti (Beautiful Creatures)
57. Princezna ledu (Ice Princess)
58. Teen Spirit
59. S láskou, Rosie (Love, Rosie)
60. Hvězdy nám nepřály
61. Pokud zůstanu (If I Stay)
62. Moderní Popelka
63. Pád (Fallen)
64. Moderní Popelka: Bla jednou jedna píseň (A Cinderella Story: Once Upon A Song)
65. Psí Poslání (Dog's Purpose)
66. Ledově ostří
67. Mortal Instruments: Město z kostí (Mortal Instruments: City of Bones)
68. Behaving badly
69. R. L. Stine's Monsterville: Cabinet of Souls
70. Noční dobrodružství: Chůvy v akci
71. Tini: Violettina proměna
72. Můj auťák brouk
73. Deník princezny
74. Deník princezny 2
75. Zakletá Ella
76. Krásky od krav
77. To the Bone
78. Drink, Slay, Love
79. F the Prom
80. Flatliners
81. Dismissed
82. Stuck In Love
83. The Rachels
84. Půlnoční láska (Midnight Sun)
85.
86.
87.
88.
90.
91.


Filmy připisuju, když si na nějaký vzpomenu nebo mrknu na nový

O blogu

19. srpna 2016 v 15:59Založen: 2. Května 2016
O čem: Knihy, Filmy, Seriály
Proč:
I kdybych nevedla blog, tak informace,
které zde jsou bych hledala i tak.Takhle je
alespoň můžu sdílet s lidmi, kteří se
zajímají o stejné věci co já.
Hosting: Blog.cz
Správce: Simaa


High school musical 2

18. srpna 2016 v 10:23
High scool musical:
Toto je druhý díl nesmrtelné trilogie High school musical, tedy filmy našeho dětství! Pamatuju si jak byly obchody plné
vonavek, povlečení High school musical.... V roce 2017 bude i čtvrtý díl.
Hrají: Zack Efron, Vanessa Hudgens, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Alyson Reed, Lucas Grabeel, Monique Coleman, Olesja Rulin, Nick Whitaker, Allan Hyde, Chris Warren Jr., Ryne Sanborn, Bart Johnson, KayCee Stroh, Shawn Carter, Mollee Gray,, a další..
Rok výroby: 2007
Zajímavost: Ve filmu hraje Miley Cyrus, kterou já ze srdce nesnáším :D.... Je tam jen jako taneční komparz v závěrečné taneční scéně
O čem??:
Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu který vlastní rodiče Sharpay a Ryana. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže, kterou jim bude komplikovat hádka kvůli Sharpay. Gabrielle se nelíbí že Sharpay koketuje s Troyem a on se nechá ovládat. Gabriella se s Troyem na chvíli odloučí a Troy se pohádá se svým týmem Wildcats.

Troy řekne Sharpey co opravdu chce. Sharpay je uplně zaskočena protože toto nečekla. Tento rozhovor slyšela Kelsi a řekne to Chadovi a ryanovi který se stal jedn z týmu Wildcats. Troy bude za Tygrama a omluví sem jim a ryan mu domluví aby spíval se Sharpay v soutěži a Try to příme. Místo Sharpey bude zpívat Gabriella a zase se dají s Troyem dohromady. A vše skončila jak má. Troy je zase s Gabriellou a má zpátky i svůj tým Wildcats.

Film je plný písniček, ale je asi zbytečné je sem dávat ...
Fotky:
Miley Cyrus:

High school musical 1

17. srpna 2016 v 11:37
Já mám radši anglický název High school musical, ale český název je Muzikál ze střední. Je to něco jako muzikál, což už prozrazuje název,ale taky pochybuju, že to neznáte... Natočené jsou tři díly, ale pokud pravidelně navštěvujete blog, tak jsete možná postřeli, že se točí i čtvrtý díl (více o čtvrtem díle ZDE ).
Hrají: Zack Efron, Vanessa Hudgens, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Alyson Reed, Lucas Grabeel, Monique Coleman, Olesja Rulin, Nick Whitaker, Allan Hyde, Chris Warren Jr., Ryne Sanborn, Bart Johnson, KayCee Stroh, Shawn Carter, Mollee Gray,, a další..
O čem?: Přestože Troy a Gabriella jsou přesvědčeni, že už se znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, vymění si telefonní čísla. Krátce poté je však Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Albuquerque v Novém Mexiku a Gabriela shodou okolností začne chodit do stejné střední školy, kde studuje i Troy. Samozřejmě se potkají, ale jejich setkání se stane počátkem řady nečekaných komplikací, zejména, když se poněkud nesměle zúčastní konkursu na role v chystaném školním muzikálu. Nakonec se jim - k nelibosti Sharpay Evansové a jejího bratra Ryana - podaří získat hlavní role. Sourozenci se rozhodnou udělat cokoli, aby zvrátili rozhodnutí profesorky Darbusové a role získali pro sebe. Do ruky jim hrají také obavy Troyova nejlepšího kamaráda a spoluhráče Chada, že kvůli zpívaní přestane trénovat na blížící se mistrovské utkání a snaha kapitánky družstva středoškolského vědomostního desetiboje Taylor McKessie získat do svého týmu chytrou Gabriellu. Oba jsou ochotni udělat cokoli, třeba se i spojit s Evansovými a vymyslet plán jak Troye a Gabriellu proti sobě poštvat. Navíc se Evansovým podaří přesvědčit profesorku Darbusovou, aby přeložila druhé kolo konkursu do stejného doby, kdy se bude konat mistrovský zápas i finále desetiboje. Je vůbec možné, aby se v takové situaci Troy s Gabrielle dokázali usmířit, získat role v muzikálu a ještě pomoci kamarádům zvítězit v basketbalovém utkání i středoškolském vědomostním desetiboji?

FILM ONLINE >ZDE<


Písně:

Karaoke
Pokd nejde spustit, klik ZDE

Stisk To status quo
Pokud nejde spustit, klik ZDE

When There Was Me And You
Pokud nejde spustit, klik ZDE

Breaking Free
Pokudnejde spustit, klik ZDE

Písní je tam více, ale mě seto tu nechce vše dávat :D


Fotky:


Sněhurka a Lovec

13. srpna 2016 v 21:39
Sněhurka a lovec:
Tento film je sice na motivy "disney" Sněhurky, ale určitě nečekejte jak Sněhurka promlouvá k přírodě svým krásným zpěvem.Tento film je pro ty kteří mají rádi takové ty docela dost odlišné věci od známých dětských disneyovek jako je třeba Zloba: Královna černé magie, Sněhurka a lovec, je o něco děsivější, nevím jak to nazvat.... Hraje tam Kristen Stewart, kterou si představíme hlavně v roli Belly z nesmrtelné Ságy Twilight. Mě film hodně bavil je to něco jineho, odlišného, originálního, mě se jednoduše hodně líbí.... Na film jsem se podívala protože v něm hraje Kristen Stewart, kterou já mám hodně ráda ( je mi jedno že kdyby v tom filmu nehrála, nebyla by nevěrná Robertovi Pattinsonovi...) Jinak bych se na něj asi nepodívala, ale byl super
Rok výroby: 2012
Hrají: Kristen Stewart, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Sam Claflin a Bob Hoskins a další...

O čem ???
Mocná čarodějnice Ravenna (Charlize Theron) se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka (Kristen Stewart) a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil. Ale královna potřebuje mít jistotu, a tak si najme odvážného lovce (Chris Hemsworth), který dostane za úkol ji vystopovat a přivést zpátky. Jeho sebevražednou misi komplikují nejen podivuhodní obyvatelé, kteří les obývají, ale také to, že Sněhurka není jen tak obyčejná holka. Klidu na práci lovci nepřidává ani statečný princ (Sam Claflin), jenž pro ni má slabost už od dětství, a hlavně partička sedmi trpaslíků, kteří sice nejsou tak roztomilí jako Prófa a Stydlín, zato se umí náramně ohánět se sekyrou a vědí, že se Sněhurkou jim svitla naděje na záchranu temnotou zmítané říše.
Fotky:
Já nevím proč,ale mě se Kristen do role Sněhurky prostě nehodí...... Možná je to tím, že ji prostě mám v hlavě zafixovanou jako Bellu Swanovou/Cullenovou....Ale nevím,...


A Cinderella story: If the Shoe Fits

12. srpna 2016 v 9:58
Nový film A Cinderella story: If the Shoes Fits. V česku o něm asi nejsou ještě žádné informace, ale v americe film měl premiéru v kinech 2. Srpna.Je to něco jako moderní , hudební Popelka, kde je zpěv a tanec. Já ji už viděla, ale v anglické verzi a bez titulků, a musím říct, že mě to zaujalo. Hraje tam Sofia Carson, kterounejspíš znáte jako Evie z Následníků, v tomhle filmu hraje Tessu. Bylo to anglicky takže nevím přesně o čem to je, ale jen tak nějak- Tess nemá rodiče, má dvě nevlastní sestry a macechu. Tessa se vyzná v motorkách, což ji zblíží s jedním hezkým klkem. Sestry jdou na konkurz do divadla na Popelku, Tessa si najde kamarádku, která jí přemění aby ji nepoznaly sestry a macecha-Blond paruka, modro-zelené kontaktní čočky, piha na tváři... Dostane roli Popelky...... Já to neumím popsat, tak aby to vypadalo zajímavě, ale je to skvělý film, určitě doporučuji si pustit, alespon tu anglickou verzi. A pokud někdo bude dělat k tomuto filmu titulky deljte vědět.
Herci: Sofia Carson as Tessa Golding / Bella Snow
Jennifer Tilly as Divine
Thomas Law as Reed West
Amy Louise Wilson as Athena
Jazzara Jaslyn as Olympia
Nicole Fortuin as Georgie
David Ury as Freddie Marks
Chloe Perling as Janet
Ally White as Bianca
FILM ONLINE ANGLICKY >ZDE<

Fotky:

Následníci

9. srpna 2016 v 19:43
Následníci:
Hrají: Dove Cmeron(Mal), Sofia Carson(Evie), Cameron Boyce(Carlos), Booboo Stewart (Jay), Mitchell Hope(Ban), Kristin Chenoveth(Zloba), Sarah Jefery (Audrey), Dianne D'Amico(Jane), Dianne Doan(Lonnie), Jedidiah Goodacre(Chad), Kathy Najimy(Zlá Královna), Maz Jobrani (Jafar), Wendy Jaquel Robinson(Cruela De Vil), Zachari Gibson(Doug), Melanie Paxson (Kmotřička), Keegan Connor Tracy(Kráska), Dan Payne (Zvíře), a další...
Zajímavost: Booboo Stewart hrál Setha, jednoho z vlků, ve velmi úspěšných filmech Twilight Sága. ♥♥♥ Dove Cameron hrála dvoj roli (Liv a Maddie-dvojčata) v seriálu Liv&Maddie. Sofia Carson je u nahrávací společnosti Hollywood Records. Cameron Boyce hrál Luca v seriálu Jessie. Film Následníci byl tak úspěšný, že se natáčí i pokračování(premiéra-léto 2017).
Rok výroby: 2015
O čem?
V kouzelném království Auradonu se princ Ben, syn krále Zvířete a královny Belly, připravuje k nástupu na trůn. Jeho první veřejný projev oznamuje, že děti z Ostrova Ztracených, kde přebývají ti největší padouši, by měli dostat šanci žít v Auradonu. Mal, Evie, Carlos a Jay poprvé ve svém životě odjíždějí pryč z ostrovního vězení. Budou následovat své rodiče na cestě zla, nebo se rozhodnou pro cestu dobra a zachrání království?
Videa:
Rotten to the core

Pokud video nejde spustit klikni >ZDE<

If Only

Pokud video nejde spustit, klik >ZDE<

Did i mention

Pokud video nejde spustit, klik >ZDE<

Be our guest

Pokud video nejde sustit, klik >ZDE<

Evil like me

Pokud video nejde spustit, klik >ZDE<

Sett it off

Pokud video nejde spustit, klik >ZDE<

Fotky:

Já si myslím, že to je asi nejlepší hudební film od Disneyho :D


Cloud 9

5. srpna 2016 v 15:25
Cloud 9:
Hrají: Dove Cameron (Kayla Morgan), Luke Benward (Will Cloud), Kiersey Clemons (Skye Sailor), Mike C. Manning (Nick Swift), Andrew Caldwell (Sam),Carlon Jeffery (Dink), Amy Farrington (Andrea Cloud), Patrick Fabian (Rachard Morgan) a další...
Rok výroby: 2014
Zajímavost: Dove Cameron hrála v seriálu od Disney Channelu Liv & Maddie a v seriálu Mentalista a ve filmu Následníci. Luke Benward hrál ve filmu od Disney Channelu Dívka vs. Monstrum.
O čem? Mladá snowboarderka se stává studentkou bývalého šampiona, kterého svou odhodlaností inspiruje k pokusu získat zpět jeho zašlou slávu.
Kayla (Dove Cameron) je mladá sportovkyně s velkými sny. Neočekávaně je však vyhozena z jejího týmu, což ji donutí trénovat s Willem (Luke Benward), bývalou hvězdou v jízdě na snowboardu, jehož kariéra se však skončila nelichotivým způsobem. Jeho slabá chvilka byla totiž zaznamená a zveřejněna na internetu, což způsobilo, že ho všichni přestali brát vážně. Své naděje nyní vkládá do Kayly, a proto její zorganizuje náročný tréninkový režim, který podrobí tvrdé zkoušce její odhodlanost zúčastnit se soutěže profesionály a profesionálek. Mezitím i Kayla musí vynaložit veškerou svou energii na to, aby pomohla Willovi překonat největší překážku v jeho životě, kterou jsou pochybnosti o sobě samém.

Film ONLINE >ZDE< (bez reklam)

Fotky:


Tenhle film je vážně božííí!!!!Profil

2. srpna 2016 v 12:30

Mám 15 let. Bydlím kousek od Ostravy. Příští školní rok budu studentka prvního ročníku umělecké školy v Ostravě. Jsem tak trochu závislá na čtení knih a sledování filmů a seriálů. Čtení je pro mě takové odtrhnutí od reality, uvíznutí v jiném světě. Většinou čtu fantasy žánr, nemám ráda, když mě film/seriál/kniha zklame. Moje asi nejoblíbenější autorka je Sarah J. Maas. Ráda chodím do kina s kamarády, když se něco dobrého hraje. Miluju kreslené pohádky od Disneyho, myslím si, že na věku vůbec nezáleží, Disneyho může člověk sledovat v každém věku. Nemám ráda nic českého-filmy, knihy, hudba, vše sleduju v angličtině, jen nějaké knihy čtu v češtině.

K blogování mě inspiroval blog The suite life, který byl o seriálu Violetta, blog už není aktivní, ale i tak jsem mu vděčná, protože bez něj by tento blog asi nikdy nevznikl. Blogování mě moc baví, zkoušel jsem i přidávání na FB, ale to mě omrzelo, blog je pro mě takový koníček. Ráda sleduju informace o novinkách a sepisuju články. Momentálně sleduju blog Pohoda Lahoda, Luciina zšívárna a jiné blogy, na teré narazím.